Możliwości auli w Słupsku

jazda.net.pl

Miasta zlokalizowane na Pomorzu są atrakcyjne pod względem turystycznym oraz biznesowym. Wiele dzieje się również w sferze edukacji, a dobry przykład to Słupsk. Aula będąca częścią tamtejszego kompleksu konferencyjnego jest wykorzystywana przez szkolnictwo wyższe, ośrodki szkoleniowe, wyższe szkoły Poznań, a także organizacje pozarządowe. Nie byłoby tak, gdyby obiekt nie spełniał surowych wymogów w zakresie wyposażenia i pojemności.

Zarządzana przez prywatną firmę aula może pomieścić 150 osób, co jest wystarczające pod kątem wykładów, paneli dyskusyjnych czy spotkań przedsiębiorców. Wygodne siedzenia pozwalają spędzić tam dłuższy czas, a dostępność ciepłych oraz zimnych napojów, a także kanapek i przekąsek umila pobyt. W sali nie zabrakło niezbędnych elementów. Jest świetne nagłośnienie zintegrowane z mikrofonami, w tym bezprzewodowymi.

Ekrany w dużym formacie i nowoczesne cyfrowe projektory pozwalają na emisję filmów oraz pokazów multimedialnych. Na uwagę zasługuje też oświetlenie sceniczne. Tak to wygląda, jeśli chodzi o Słupsk. Aula jest gotowa do wynajęcia we wszystkie dni w roku oprócz świąt wolnych od pracy.