Specjalistów zaprasza Piła

latarki haik.pl

Fachowcy w różnych zawodach muszą się dokształcać, a studenci i uczniowie powinni wiedzieć o wszelkich dostępnych innowacjach. Spore możliwości w tej sferze daje Piła.

Sala specjalistyczna w tym mieście jest elastyczna i może być wykorzystywana do prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz pokazów w takich dziedzinach jak medycyna estetyczna czy kosmetologia. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu obiektu w wysokiej klasy stanowiska robocze, wraz z pełnym zapleczem technicznym oraz sanitarnym.

Nad właściwą eksploatacją sprzętu czuwa wykwalifikowana ekipa. W zajęciach i prezentacjach może naraz brać udział 80 osób, więc z opcji wynajęcia sali z chęcią korzystają szkoły techniczne oraz wyższe uczelnie Poznań.

Wyposażenie można, w zależności od potrzeb, zmieniać, w tym podłączać zewnętrzny sprzęt. Jest to bardzo przydatne w kontekście prezentacji nowych urządzeń, przez firmy produkujące wyposażenie salonów urody i gabinetów medycznych.

To jest potencjał, który posiada Piła. Sala specjalistyczna jest dostępna bez ograniczeń w czasie trwania roku akademickiego, a poza nim we wszystkie dni robocze.